Категорії

НАЗАД

Обрати категорію

Топ оголошень

Всi оголошення

Нові пропозиції продажу

Продають

Продам оптом часник, калібр 55+,в коробках по 10кг, мережева якість

Продам оптом Часник мережевої якості. Калібр 55+. Часник в коробках по 10 кг кожна. Країна походження - Китай. Якість преміальна. Є об'єми. Тел. 068 00 58 000

Продаємо чорний (ферментований) часник від виробника в роздріб і опт

" Ціна за 1 упаковку - 60 грам (3 головки), від 1 кг ціна договірна Вироблений з сорту часнику ""Дюшес"" Сертифікати присутні Відправлення по світу Натуральний продукт термічної обробки свіжого часнику без будь-яких сторонніх добавок. Має пікантний солодкий смак, без залишку гіркоти і різкого запаху. Не має гостроти, властивої свіжому часнику. Потужний антиоксидант, який чудово підходить для посилення імунітету, містить значно більше корисних речовин ніж звичайний часник, малу кількість цукру та велику кількість клітковини. Виробник агропромислова асоціація “Аграрник” на ринці з 2002 року. Поля знаходяться в центральній частині України. Вирощуємо: часник, пшеницю,сою, кукурудзу, соняшник, ячмінь, жито. Контактна інформація: +380980052141 (Telegram, Viber, WhatsApp) Пошта: sweetgarlic.zolo@gmail.com Сайт: http://www.garlic.ua/ Посилання на соціальні мережі: https://www.facebook.com/sweetgarlic.project https://www.instagram.com/sweeet.garlic/"

Продам яблоко, сорт Айдаред,Симиренко,Голден

Продам яблоки, цены нал/безнал: 1. Айдаред 1 категория (калибр 7-8)-13.00/11.80 грн 2.Симиренко 1 категория (калибр 7-8)-14.00/12.50 грн. 3. Голден 2 категория (калибр 5-6)-9.50/9.20. Отгрузка с холодильника. Г. Харьков. +380959465018-Алиса

Распродажа

Все документы в порятке Киви с Ирана По ошибке агрегата замерзла но можно использовать в разных целях Доставка с меня в любую точку Украину

продам капусту білокачану

продам капусту агресор,опт від 1 тони

продам капусту агресор

продам капусту агресор,опт від 1 тони

ПРОДАМ БУРАЧОК

хороше качество

Калина свіжоморожена

Продам свіжоморожену калину великим і малим оптом. Заготовлюємо кожного року. Очищену та неочищену. Радіація в нормі. Вся інша інформація по телефону. Ціну уточнюйте.

Ожина свіжоморожена, ежевика

Продам свіжоморожену ожину великим і малим оптом. Заготовлюємо кожного року. Очищену та неочищену. Радіація в нормі. Вся інша інформація по телефону. Ціну уточнюйте.

Брусниця свіжоморожена, брусника, брусніка

Продам свіжоморожену брусницю великим і малим оптом. Заготовлюємо кожного року. Очищену та неочищену. Радіація в нормі. Вся інша інформація по телефону. Ціну уточнюйте.

Нові пропозиції купівлі

Зображення товару

Купуємо протвені (дека чи противени)

Купуємо протвені з чорного (з тефлоном антипригарним) чи нержавіючого металу, розмірами (орієнтовно 40х30 см висотою 6-7 см) для випікань в електропечі

Зображення товару

КУПЛЮ оптом свіжу малину для подальшої заморозки!

Куплю оптом свіжу малину для подальшої заморозки, готові купити 20-60 тон, залежить від ціни, ціна договірна, доставка або самовивіз. Розгляну всі пропозиції!

Зображення товару

Купим картофель оптом

Закупаем на постоянной основе товарный картофель. Упаковка в овощные сетки, калибр 5+, опт от 20 тонн. Доставка в Молдавию! +380678320484 (WhatsApp),anna@buyfruit.spb.ru - почта для связи

Зображення товару

Куплю мандарин опт 600 кг мін партія

Мандарин оплата при полученії

Зображення товару

Куплю насінну картоплю Рів'єра, Торнада.

Агрофірма купить насінну картоплю ранніх сортів. Оплата - по факту.

Зображення товару

Закупаем четверть с восьмушкой 70гр, Днепропетровская обл.

Закупаем четверть с восьмушкой цена от качества,оплата наличными.

Зображення товару

КАШТАНЫ куплю, Черкасская обл.

Закупаем каштаны в г. Черкассы в любом колличестве, от 5 грн/кг. Саморвывоз

Зображення товару

Куплю бойный светлый грецкий орех кругляк. Урожай 2019, Киевская обл.

Куплю для боя грецкий орех. Урожай 2019 года! Хороший, Бойный, Светлый грецкий орех. Долбун, дубак, жадный, отобранный цвет ( экстра, светлый) Не предлагать. Возможен самовывоз!

Зображення товару

Куплю грецкий орех, Одесская обл.

Куплю оптом целый, бойный грецкий орех. Урожай 2019 года. В любых количествах.

Зображення товару

Куплю виноград оптом, Закарпатская обл.

Куплю виноград оптом в Закарпатті

PROD

- це робота з базою цін на овочі та фрукти. Додаток забезпечує отримання актуальних цін України на плодоовочеву продукцію.

PROD - це іноваційне рішення, на яке вже давно чекав вітчизняний ринок плодоовочевої продукції. Велика кількість оголошень про купівлю/продаж овочів та фруктів. Зручний формат роботи з цінами та швидкий зв'язок з авторами оголошень. І все це доступне для вас навіть за умов слабкого інтернету. Мобільний додаток розроблений завдяки підтримці американського народу, наданій через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Читати далі